Barcode: 0011110036711
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 366.7 kcal |
| Fat | 5.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 73.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 13.3 g |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
purple popcorn
Related Products in Snacks
Crackers
Fibergourmet Inc.
C NOVA 4
Beer Mix
Bhuja
D NOVA 4
Xylitol chewing gum
Xyloburst
NOVA 4
Crisp & buttery cookie sticks
E NOVA 3
Xyloburst, Xylitol Gum, Spearmint
Xyloburst
B NOVA 4
Ciolo foods, garlic basil blast
Ciolo Foods
D NOVA 4
Slice
C NOVA 4
Crunchy Seasoned Peas
Majans, Bhuja
D NOVA 4
Bhuja snacks
D NOVA 4
Wheat Thinables
Fibergourmet
D NOVA 4
Xylitol Gum, Cinnamon
Xyloburst
NOVA 4
Masa real guava
D NOVA 4