Barcode: 5901067409575
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 9.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.0 g |
| of which sugars | 2.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku (20%), wapń, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, dwutlenek węgla, ekstrakt lawendy, sok gruszkowy z zagęszczonego soku (0,1%), barwnik: karoteny, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, aromaty, wzmacniacz smaku: erytrytol substancje słodzące: sukraloza i acesulfam K, witaminy: D. niacyna, B6, kwas foliowy, B12, biotyna i kwas pantotenowy.
Additives
e160a
e290
e300
e330
e950
e955
Related Products in Dietary Supplements
Dry Mouth Lozenges With Xylitol
Act
E NOVA 4
Collagen Peptides Unflavored
Finertherapy
Public
NOVA 4
Organic Soy Protein Powder
H-E-B
D
Cottage cheese
Cottage cheese, ShopRite brand
Max (Gluco control)
Boost
A NOVA 4
Dulce De Leche Protein Shake
HEB
NOVA 4
Balanced Nutritional Drink
Boost
NOVA 4
Opti-Meal Caffeccino
H-E-B
NOVA 4
Protein Peanut Butter & Chocolate Chip Chewy Bars
H-E-B
NOVA 4
Women Heart Health, Bone Health, Thyroid Health Nutritional Shake, Rich Chocolate, Rich Chocolate
Boost
NOVA 4