Barcode: 5449000337313
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 20.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.5 g |
| of which sugars | 4.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Вода питна, цукор, діоксид вуглецю, кислота (лимонна кислота), натуральні ароматизатори, овочеве та фруктові концентрати (батат, яблуко, редис, вишня), консервант (сорбат калію), підсолоджувачі (сахарини, аспартам), барвник (діамантовий синій FCF).
Additives
e202
e290
e951
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Battery Fresh
Battery,Ringnes AS
E NOVA 4
Rignes Extra Gold, 6,3%
Ringnes
NOVA 3
Dahls julebrygg, 4,5%
Dahls
NOVA 3
Smoothie with pineapple & ginger
Bama
E
Blåbær og granateple smoothie
Cevita
E NOVA 1
frisk, presset juice appelsin uten fruktkjøtt
Bama dagligvare lagerført
D
Ingefærshot Eple & Lime
Bama dagligvare lagerført
C NOVA 1
Klassisk juleøl, 4,6%
Ringnes
NOVA 3
Battery
Battery,RINGNES AS,Ringnes
E NOVA 4
Smoothie Ananas/Kokos 250ml Bendit
Bama dagligvare lagerført
Eplemost Aroma
Jacobs, Bama
E
Ingefærshot med eple og lime
Bama
C NOVA 1