Barcode: 0696859190759
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Filtered water, citric acid, taurine, sodium citrate, d-glucuronolactone, caffeine, dextrose, natural and artificial flavors, acesulfame potassium, sodium benzoate (preservative), potassium sorbate, inositol, sucralose, niacinamide (b3), gum arabic, calcium d-pantothenate (b5), pyridoxine hydrochloride (b6), brominated vegetable oil, fd&c red no. 40, and cyanocobalamin (b12).
Additives
e202
e211
e330
e331
e414
e443
e950
e955
Related Products in Beverages
Jus frais d'orange et de kiwi
Delhaize
C NOVA 1
Superfood tropical juce
Delhaize
E
Jus de pomme, poire, framboise
Delhaize
E NOVA 1
Eau Mont Calm
Mont calm
B NOVA 1
Fruity Fusion
Delhaize
D NOVA 1
Sirop de grenadine
Delhaize
E NOVA 4
Sirop De Menthe Bio
Delhaize
NOVA 4
Sirop de fraise
Delhaize
NOVA 4
Choco instant
Delhaize
NOVA 4
Jus de pomme et mangue
Delhaize bio
E NOVA 1
Fruity Fusion
Delhaize
E
Super Fruit
Delhaiza
D