Barcode: 3800045851134
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 235.0 kcal |
| Fat | 19.5 g |
| of which saturated | 14.3 g |
| Carbohydrates | 2.4 g |
| of which sugars | 2.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 12.6 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
твърди сирена (мляко, калций, мая, сол) 45%, вода, извара, краве масло, млечен протеин, млечна суха суроваткә, стәбилиҙәтор Кәртоф нишесте, Консервәнт низин, сол), емулгатор: натриев фосфат, полифосфәт. Продуктът съдържа млечна захар (лактоза).
Allergens
milk
Additives
e339
Related Products in Dairies
Delical - Crème Dessert Sans Lactose HP HC Chocolat
Delical
A NOVA 4
crème dessert HP HC saveur abricot
délical
A NOVA 4
Flan nappe caramel 4x100g
Netto
C NOVA 4
Delical Creme Dessert HP HC Vanille Pack
Delical
C NOVA 4
Delical Creme Dessert HP HC Praliné Pack
Delical
C NOVA 4
Delical - Crème Dessert Sans Lactose HP HC Caramel
Delical
A NOVA 4
Crème Dessert Sans Lactose HP HC Vanille
Delical
A NOVA 4
Novalac 3 Croissance
Novalac
NOVA 4
Protifast Boisson Cacao Chaud 7 Sachets
Protifast
E NOVA 4
Lait Relais 1er Age De 0 a 6 Mois Picot, 400 G
Picot
E NOVA 4
Delical Creme Dessert HP-HC Sans Lact. vanille 4X125G
Delical
A
Creme dessert hp hc
Delical
C NOVA 4