Barcode: 0763331094994
PUSH MATCHA
by PUSH MATCHA
Labels
no gluten
organic
vegetarian
vegan
no lactose
Categories
Available in
brazil
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 2.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.3 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Matcha orgânico, Vegan, Sem glúten, Sem lactose, Orgânico
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Cappuccino chocolate
Carrefour,Simpl
NOVA 4
100% Pur jus Orange Avec pulpe
Carrefour BIO, Carrefour
C NOVA 1
Limonade
Carrefour
D NOVA 4
Eau minerale naturelle des alpes
Carrefour
A NOVA 1
VIRGIN PINA COLADA SIROP Ananas & saveur noix de coco
Carrefour, Carrefour Sensation
NOVA 4
Pamplemousse
Carrefour, Simpl
B NOVA 1
Caffè Latte
Carrefour
C NOVA 4
Orange carotte
Carrefour, Carrefour Sensation
C NOVA 1
Saveur cranberry light*
Carrefour
NOVA 4
eau minerale naturelle finement perillante soirce perle
carrefour
A NOVA 4
Maxi fruity sirop pomme cassis framboise
Carrefour
NOVA 4
Citron citron vert
Carrefour, sélection Carrefour
E NOVA 4