Barcode: 5099874327943
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 53.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apple & Blackcurrant: Water, Sugar, Fruit Juices from Concentrate (Apple, Blackcurrant), Natural Flavourings, Acid: Citric Acid; Concentrated Beetroot Juice, Stabiliser: Guar Sumermon ane Water Sugar, Lemon Juice Flavourings, Spirulina Concentrate, Saltower Concentrate Sabirer Guar Gum fence Mayer, Orange Juan Dam Concentrate, Sugar, Gurce Syrup, Natural Flavourings, Acid Litre Stabiliser Guar Gum Colour Lantenes V SUITABLE FOR VEGETARIANS STOR ☐ KE Once t QUALIT If you are please ret to replace not affect y FREE F 350g 350ml
Additives
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Starbucks, Royal English Breakfast Tea, Grande
Starbucks
B
Vichy
Vichy Célestins
A NOVA 1
Taco Bell, Prosecco Sparkling Wine
Taco Bell
C
Supercassis
Vedrenne
NOVA 3
Starbucks, Youthberry White Tea, Grande
Starbucks
B
Burger King, Dr Pepper, 20 Fl Oz
Burger King
B
Sparkling Red Grape (Bel Normande Brand)
bel normande,เบล นอร์มังดี
E NOVA 4
Choco quick
NOVA 3
Wawa, Hot Chocolate, 24 Oz
Wawa
B
VICHY CELESTINS Eau Minérale Naturelle Gazeuse 0.50 L
Vichy,Vichy Célestins
A NOVA 1
VICHY CELESTINS Eau Minérale Naturelle Gazeuse 1.15L
Vichy celestins
A NOVA 1
Zaxby's, Fanta Cherry, 12 Oz
Zaxby's
C