Barcode: 2113580011439
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 157.0 kcal |
| Fat | 9.0 g |
| of which saturated | 5.9 g |
| Carbohydrates | 2.7 g |
| of which sugars | 2.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 16.4 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Pienas, raugas (sudėtyje yra pieno).
Related Products in Dairies
Leche condensada entera
Nutricia
E NOVA 4
Yogolino natural
Nestlé
NOVA 4
Lait Concentré Partiellement Écrémé
Nestlé
C NOVA 4
Café Crème
Nestlé, La Laitière
C NOVA 4
Lait Concentré Sucré
Nestlé
E NOVA 3
Leche condensada desnatada
Auchan
E NOVA 4
Condensed Milk Cooked
Nestlé
E
Dreumesvla vanille
Nestlé
NOVA 4
Clinutren repair
Nestlé
E NOVA 4
Guigoz Expert Ha 1er âge
Guigoz
E NOVA 4
Full Cream Sweeten Condensed Milk
Nestle Eagle
E NOVA 3
Leche condensada
Nutricia
E NOVA 4