Barcode: 8941153500974
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 358.1 kcal |
| Fat | 1.3 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 74.4 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | 1.5 g |
| Proteins | 12.1 g |
| Salt | — |
Ingredients
Flour
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Gemüsebrühe
Maggi
C NOVA 4
Mosterd soep
Maggi
C NOVA 4
Gemüsebrühe
Maggi
C NOVA 4
shreddies
Nestle
B NOVA 4
CONTREX Green BIO Maté saveur Menthe 75cl
Contrex, Green
B NOVA 4
Shawarma wrap kit poulet
Nestlé
D NOVA 4
Erdbeere Fraise
Granini
E NOVA 4
Sensational Vuna
Garden Gourmet
D NOVA 4
Poure Williams
Granini
E NOVA 3
pentru paste bolognese
Maggi
NOVA 4
Abricot du valais
Granini
E NOVA 3
Latte
Nescafé Gold
NOVA 4