Barcode: 4003691005640
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 22.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 2.2 g |
| of which sugars | 2.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
Gurken, Paprika, Karotten, _Sellerie_, Zwiebeln, Wasser, Branntweinessig, Speisesalz, Süßungsmittel: Natriumsaccharin.
Related Products in Meals
Spanish chorizo pizza
D NOVA 4
Croissant Breakfast Sandwich
Maple View Farms
E NOVA 4
Meat feast pizza
D NOVA 4
Mini biscuits sandwiches
Maple View Farms
E NOVA 4
Bowl noodle soup beef flavor
Paldo
E NOVA 4
Kimchi noodle bowl
Paldo, Paldo Co. Ltd
E NOVA 4
Bacon Breakfast Bowl
Maple View Farms
D NOVA 4
Biscuit Sandwich
Maple View Farms
E NOVA 4
Pulled Pork With Smoky Chipotle Barbecue Sauce
Niman Ranch
D NOVA 4
Pizza Serrano Ham
Grupo Empresarial
D NOVA 4
Gourmet express arroz a banda
A NOVA 4
Soybean noodle soup, vegetable
Explore Asian
C NOVA 4