Barcode: 4601780006976
Путинка
by MAKFA
Processing
NOVA 1
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 342.0 kcal |
| Fat | 1.3 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 70.5 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Мука из твердой пшеницы для макаронных изделий высшего сорта, вода питьевая
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Hawaiian Sweet
Canyon Bakehouse
D NOVA 4
Whole foods market, spicy tomato sauce
Whole Foods Market, Sauce Club Llc
C NOVA 3
Asiago Roasted Garlic Bread, Asiago Roasted Garlic
Bay bread company
NOVA 3
Canyon Bakehouse 100% Whole Grain Deli White Bagels
Canyon Bakehouse
C NOVA 4
Free bagels
D NOVA 4
Sprouted sourdough bread
A NOVA 3
100% Whole Grain Original English Muffins
Canyon bakehouse
NOVA 4
Whole Grain Heritage Style Bread
Canyon Bakehouse
C NOVA 4
Shelf stable gluten free english muffins
Canyon Bakehouse
NOVA 4
Bread
C NOVA 4
Blueberry 100% whole grain pre-sliced bagels
D NOVA 4
Golden Sweet Corn
Lowa Choice Harvest
A