Barcode: 0851799003082
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 35.0 kcal |
| Fat | 1.3 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.3 g |
| of which sugars | 2.7 g |
| Fiber | 0.9 g |
| Proteins | 0.9 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Tomatoes, black olives, celery, capers, water, garlic, olive oil, salt, onions, anchovies, oregano, parsley, and spices.
Allergens
celery
Related Products in Condiments
Кетчуп
Aro
C NOVA 4
ОЦЕТ ЯБЪЛКОВ ДЖИНДЖ.,Ч.ПИПЕР,КУРКУМА
Veda
NOVA 2
Соев сос
Unifood
E NOVA 4
Сос Аладин
Аладин Фуудс
D NOVA 4
Кетчуп
Делком-Национал
NOVA 4
Сос Аладин
Аладин Фуудс
D NOVA 4
Майонеза трапезна
MyPicnic
E NOVA 4
Натурален ябълков оцет нефилтриран 5%
veda
NOVA 2
Лютеница "домашна"
Първомай
C NOVA 3
Песто Дженовезе
Chef is...
E NOVA 3
Дижонска горчица
Chef is...
E NOVA 3
ЛЮТЕНИЦА ПЪРВОМАЙСКИ ОРКЕСТЪР
ББП
C NOVA 3