Barcode: 8710412044388
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 521.0 kcal |
| Fat | 31.6 g |
| of which saturated | 18.9 g |
| Carbohydrates | 49.6 g |
| of which sugars | 46.9 g |
| Fiber | 8.5 g |
| Proteins | 5.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Suiker, cacaomassa, cacaoboter, emulgator (SOJAlecithinen), natuurlijk vanillearoma, Cacaobestanddelen: ten minste 52%.
Related Products
Oven Roasted Almonds with Sea Salt
Winco Foods
C NOVA 3
Mini marshmallows
winco foods
E NOVA 4
Dry roasted peanuts
Winco Foods
C NOVA 4
Sweetener
Winco Foods
D NOVA 4
Natural whole almonds
Winco Foods,Winco Foods Inc.
A NOVA 1
Winco foods, winco foods, overn roasted almonds
Winco Foods, Winco Foods Inc.
C NOVA 1
Mixed nuts
Winco Foods
honey dry roasted Peanuts
WinCo Foods
C NOVA 4
Winco foods, salted roasted peanuts
Winco Foods
C NOVA 3
Winco foods, sweetener
Winco Foods
A NOVA 4