Barcode: 5410126013603
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 555.0 kcal |
| Fat | 36.0 g |
| of which saturated | 21.0 g |
| Carbohydrates | 51.0 g |
| of which sugars | 38.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.7 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Original speculoos 31% (tarwebloem, suiker, plantaardige olièn (palm', raap), kandijstroop, rijsmiddel Inatriumwaterstofcarbonaat), sojabloem, zout, kaneel, cacaomassa*,quot,, suiker, plantoardige olie (palm,quot,), cacaoboter,quot,, watervrij melkvet, emulgator (lecithinen isojall, voedingszuur (citroenzuur), Kan sporen bevatten van: noten,
Allergens
gluten
Additives
e330
Related Products in Snacks
Le gingembre confit
JusteBio
D NOVA 3
Love macarons
For you
E NOVA 4 Eco-Score E
KitKat
Nestlé
E NOVA 4
Deep dish pizza
Herr's
E NOVA 4 Eco-Score C
Knoppers mini
Storck
E NOVA 4 Eco-Score C
Nutty choco wafer
Milka
E NOVA 4
Milka Tablette Noisette
Milka, Mondelez
E NOVA 4 Eco-Score D
Clafoutis aux cerises
La Laitière, Nestlé
D NOVA 4
Lay's Max heinz tomato ketchup
Lay's
D
naturel tortillachips
G'woon
C NOVA 3 Eco-Score B
Dark Chocolate Mocha Almond
KIND
D NOVA 4 Eco-Score E
Monster Munch - Produit soufflé à base de pomme de terre goût salé
Vico
D NOVA 4