Barcode: 8713300050980
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.3 g |
| of which sugars | 9.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% Puur sap Appelsap uit concentraat, kort verhit
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
roquette
Auchan
A Eco-Score A
Flageolets Verts
Auchan
A NOVA 1 Eco-Score A
Laitue Iceberg Maxi Format
Auchan,Auchan Production,Groupe Auchan
A NOVA 1
Riz complet
Auchan
B NOVA 1 Eco-Score B
Mâche Maxi Format
Auchan
A NOVA 1 Eco-Score A
Mesclun
Auchan
A
Jemná krupice pšeničná dehydratovaná
Europasta
A NOVA 1
Lentilles blondes
Auchan
A NOVA 1 Eco-Score B
Jeunes Pousses
Auchan
A
Couscous, grain fin
Saint Eloi
A NOVA 3 Eco-Score A
Jeunes pousses épinard
Auchan
A
Coeur de laitue Maxi format
Auchan
A NOVA 1