Barcode: 8710624337162
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 34.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.4 g |
| of which sugars | 5.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
tomaten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Spaghetti no 3
Rummo
A NOVA 1
Canónigos
Hacendado,Foodiverse
A NOVA 1
Sweet Potatoes
Dutches
C NOVA 3
Gala apples
Kroger
NOVA 1
Kräuter Baguette
Gut & Günstig
D NOVA 4 Eco-Score A
Savoury Chicken Flavour Rice
Ben’s Original
B NOVA 4 Eco-Score C
Parma doro tomatenpurée dreiface konzentriert
Hero, Parmadoro - Hero
A NOVA 1 Eco-Score B
Mezcla Hortalizas para Sofrito
Hacendado
A NOVA 1
Marrow fat peas
Tesco
NOVA 4 Eco-Score B
Millet Rice
Nature's Path Organic
C NOVA 3
Lechuga Iceberg
Hacendado,Foodiverse
NOVA 1
Pimento
Specially Selected
E NOVA 4 Eco-Score A