Barcode: 8017596115195
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 377.0 kcal |
| Fat | 30.0 g |
| of which saturated | 21.0 g |
| Carbohydrates | 0.7 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 26.0 g |
| Salt | 1.7 g |
Ingredients
LATTE, sale, caglio animale. Crosta non edibile.
Related Products in Dairies
Banoffee Pie Flavour
Lindahls PRO+
A NOVA 4 Eco-Score A
Cream Cheese Spread
Great Value
E NOVA 4 Eco-Score D
Griechischer Joghurt
Lyttos
C NOVA 1
Επιδόρπιο Στραγγιστού Γιαουρτιού
ΜΕΒΓΑΛ
A NOVA 4 Eco-Score B
Harzer Käse
Hofburger,Käserei Rusack
C NOVA 3 Eco-Score D
Quark
mevgal
A NOVA 4
Light Philadelphia
Philadelphia
C NOVA 4 Eco-Score D
delicimou chocolat
D NOVA 4 Eco-Score B
Délicimo : Stracciatella
Jaouda
D NOVA 4 Eco-Score B
Perly
Perly
NOVA 3 Eco-Score A
Formaggio gouda a fette
D Eco-Score C
Beurre d'Isigny AOP au sel Guérande
Saveurs de Nos Régions
E NOVA 2 Eco-Score C