Barcode: 0077890305546
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 700.0 kcal |
| Fat | 70.0 g |
| of which saturated | 6.7 g |
| Carbohydrates | 13.3 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 10.0 g |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic unroasted pecans.
Related Products in Snacks
Fruit slices
E NOVA 4
Bridge Mix
Sweet Smiles, Zachary Confections Inc
E NOVA 4
Chocolate Covered Raisins
Sweet Smiles, Zachary Confections Inc
E NOVA 4
Yogurt covered pretzels
E NOVA 3
Chocolate Covered Peanuts
Sweet Smiles, Zachary Confections Inc
E NOVA 4
The Martin Family
Martin's Famous Pastry Shoppe Inc.
C NOVA 4
Spice drops, spicy
E NOVA 4
Pecan Caramel Clusters
Sweet Smiles, Zachary Confections Inc
E NOVA 4
Chocolate peanut clusters
E NOVA 4
Chocolate Covered Almonds
Sweet Smiles, Zachary Confections Inc
E NOVA 4
Milk chocolate sea salt caramels, milk chocolate
Sweet Smiles
E NOVA 4
Orange slices, orange
E NOVA 4