Barcode: 0886926197822
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 667.0 kcal |
| Fat | 63.3 g |
| of which saturated | 6.7 g |
| Carbohydrates | 13.3 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 6.7 g |
| Proteins | 13.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Walnuts.
Allergens
nuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Snap frozen carrot broccoli & cauliflower
Birds Eye
A NOVA 1
edgell sweet sliced beetroot
Edgell
C NOVA 4
Vita weat five super seed
Arnott's
C
Sliced Beetroot
Edgell
A NOVA 3
Steamfresh Peas, Beans, Corn & Broccoli
Birds Eye
A NOVA 1
SteamFresh
Birds Eye
C NOVA 3
Pumpkin Seed & Grain
Arnott's Vita-Weat
A NOVA 3
Hash Browns
Birds Eye
C NOVA 4
Seasonedsides country garden
Birds Eye
B NOVA 4
snap frozen Garden Mix
Birds Eye
A NOVA 1
Steamfresh Baby Potatoes Broccoli Carrots Peas
Birds eye
A NOVA 4
BLACK BEANS PICKED & SOAKED
Edgell
A NOVA 4