Barcode: 0011110879783
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 323.8 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 81.0 g |
| of which sugars | 81.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ORGANIC HONEY
Related Products in Breakfasts
Organic honey
D NOVA 2
Spreadable Honey
Natural American Foods Inc.
D NOVA 2
Extra Light Amber Honey
Natural American Foods Inc.
D NOVA 2
100% pure honey
Sunny Select
D NOVA 2
Creamy spread honey
Natural American Foods Inc.
D NOVA 4
Agave nectar liquid sweetener
D NOVA 2
Pure Honey With Comb U.S Grade A Fancy
La Preferida
D
Honey creamy spread
Natural American Foods Inc.
D NOVA 2
Rich & golden
D NOVA 2
100% pure honey
Sunny Select
D NOVA 2
100% pure honey
D NOVA 2
Honey creamy spread
Natural American Foods Inc.
D NOVA 4