Barcode: 00937603
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 286.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 81.0 g |
| of which sugars | 76.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic honey.
Related Products in Breakfasts
Raw Honey
Uncle Harry's Natural Products
D NOVA 2
Raw Honey
Uncle Harry's Natural Products
D NOVA 2
Stockin’s honey
NOVA 2
Raw honey
Uncle Harry's Natural Products
D NOVA 2
Raw Honey
Uncle Harry's Natural Products
D NOVA 2
Honey
D
Western washington raw honey
Uncle Harry's Natural Products
D NOVA 2
Western Washington Raw Honey
Uncle Harry's Natural Products
D NOVA 2
Cactus gold, honey powder
Cactus Gold
E NOVA 2
Cookie chocopasta
Jumbo
E NOVA 4
Raw Honey
Uncle Harry's Natural Products
D NOVA 2
Doce de Leite Mu-Mu
Mu-Mu
C NOVA 4