Barcode: 0863530000007
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 286.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 81.0 g |
| of which sugars | 76.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Raw honey
Related Products in Breakfasts
Lemon curd
Mackays
E NOVA 4
Hazel Nut & Cocoa Protien Spread
D NOVA 4
Lemon Curd
Mrs Bridges
E NOVA 4
Buckwheat Honey
C
Meyer Lemon Curd
Sonoma cheese factory
D NOVA 3
Granulated Honey
Future Essentials
D NOVA 2
Pure Honey
Spring Valley Farms
D
Organic Honey
Sprouts, Sprouts Farmers Market
C NOVA 2
Honey With Comb
Spring Valley Farms
D
Lime curd
Mackays
E NOVA 4
Lulu, honey, white truffle
Lulu
NOVA 2
Sourwood Honey
Tennessee Mountain