Barcode: 0817170009029
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 300.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 85.0 g |
| of which sugars | 80.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Honey.
Related Products in Breakfasts
La crouistillante
E NOVA 4 Eco-Score E
41650 07:58 BEES AND PEPERS Est. 1938 Rowse Runny
Rowse
Eco-Score B
Bio Agavendicksaft
EDEKA
D Eco-Score E
Nutella
Ferrero
E NOVA 4 Eco-Score E
Appel & dadelstroop
De Kleine Keuken
NOVA 4
Florida Raw & Unfiltered Honey
Nature Nate's
C NOVA 2 Eco-Score B
100% nocciole
Selex
C NOVA 1 Eco-Score E
Caramel dip singles
Marzetti
E NOVA 4
The honey house
The Honey House
NOVA 2 Eco-Score B
Birthday Cake
Oats Overnight Shake
C NOVA 4
Hazelnuts and cocoa spread
C NOVA 4 Eco-Score E
Leatherwood Honey
Pure Origins
E