Barcode: 0055742553321
Raw Honey, Unpasteurized
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 2
Labels
kosher
not advised for specific people
not suited for children under 1 years
orthodox union kosher
true source certified
unpasteurized
Categories
Available in
canada
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 300.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 80.0 g |
| of which sugars | 80.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Honey
Related Products in Breakfasts
Peanut Cream Fitness
Crazy Nuts
NOVA 1
Crema al cacao con avellanas
Unide
E NOVA 4
Crema Cacao Bio-Vegano-Sin gluten
Soria Natural
A NOVA 4
Crema de cacao con avellanas
Bonpreu
E NOVA 4
Mel de flors
Bonpreu
E NOVA 2
Miel de Flores Eco
Bonpreu
E
Miel de eucalipto
Saski
E
Miel de mil flores
Mieles Taburiente
Crema de cacau amb avellanes
Bonpreu
E NOVA 4
Crema de cacau amb avellanes
Bonpreu
E NOVA 4
Ecocesta S. alimento Dtox Chlorella Spirulina Kale
Ecocesta
crema de cacau amb avellanes
Bonpreu
E NOVA 4