Barcode: 0085239814437
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 536.0 kcal |
| Fat | 42.9 g |
| of which saturated | 7.1 g |
| Carbohydrates | 28.6 g |
| of which sugars | 7.1 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 17.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cashews.
Allergens
nuts
Related Products in Snacks
Carrefour Selection Merveilleux Dessert Glacé 2 Pièces
Selection
E NOVA 4
Carrefour Donuts avec Sucre
GB
E NOVA 4
Carrefour Classic' Noir
Carrefour
E NOVA 4
Cake Cerises-Crumble
Carrefour
D NOVA 4
Carrefour Classic' Blanc
Carrefour
E NOVA 4
Carrefour Choco Donuts 4pcs
Carrefour
E NOVA 4
Carrefour Bio Chips Lentilles
Carrefour BIO
D NOVA 3
Carrefour Classic'
Carrefour
E NOVA 4
Petit Éclair Moka
Carrefour
D NOVA 4
Carrefour Extra Melba Toast Rectangulaire 10 Sachets
Carrefour
C NOVA 4
Massepain chocolat au lait gianduja
Carrefour
E NOVA 4
Chips de pois chiche
Carrefour bio
D NOVA 3