Barcode: 0810029090155
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 16.9 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.9 g |
| of which sugars | 2.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, honey*, tea*, raw jun culture*, mango puree*, ginger juice*
Related Products in Beverages
Chocolat en poudre saveur noisette
Réauté Chocolat
NOVA 4
Jus de pomme
Sun
E NOVA 4
Impact de balle energy drink
Refresco
E NOVA 4
Peach tea
Fructy
D NOVA 4
Frusti Mojito
Frusti
E NOVA 4
I Have No Limit Zero
C NOVA 4
Sirop a la menthe
Auchan
E NOVA 4
St-Alban
Refresco, Saint Alban, St Alban
A NOVA 4
Jus de fruits tropical
Sun
D NOVA 4
25CL Energy Drink Impact
Impact, Refresco France
E NOVA 4
citronnade
Andros
C NOVA 4
Instant Chocolaté - Goûter Épais et Onctueux
Réauté, Réauté Chocolat
NOVA 4