Barcode: 0853175005208
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 464.0 kcal |
| Fat | 32.1 g |
| of which saturated | 3.6 g |
| Carbohydrates | 32.1 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 10.7 g |
| Proteins | 25.0 g |
| Salt | 6.3 g |
Ingredients
Broccoli leaves, cashews, sunflower seeds, nutritional yeast, sea salt, lemon juice, garlic, turmeric, cayenne.
Related Products in Snacks
Pop macarons
Tipiak
E NOVA 4
Macarons
Tipiak
E NOVA 4
Chocolat au lait et noisettes brisées 4x100 gr
Eco+
E NOVA 4
Chocolat blanc
Eco+
E NOVA 4
Eric Fritelle
E. Fritelle
B NOVA 4
Croquetas apero
Justin Bridou
D NOVA 4
Préfou apéritif
Tipiak
D NOVA 4
Macarons edition limitee
Tipiak
E NOVA 4
Macarons
Tipiak
E NOVA 4
Mignardises
Tipiak
E NOVA 4
Chocolat de ménage au lait
Eco +
E NOVA 4
Biscuits au chorizo et emmental
Justin Bridou
E NOVA 3