Barcode: 0011110787521
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 343.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 81.0 g |
| of which sugars | 76.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Raw manuka honey.
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Breakfasts
100% Pure Honey
Food Lion
D NOVA 2
Amber agave nectar
D
100% pure organic honey
Full Circle
D NOVA 2
Grade a honey
Food Lion
D NOVA 2
100% Pure Honey
Food Lion
D NOVA 2
100% pure honey
D NOVA 2
Light agave nectar
D
Sycamore Ridge Farms, Local & Raw Honey
Fishmarket Inc.
D NOVA 2
100% pure honey
D NOVA 2
Hash Brown Potatoes
crav'n flavor
A NOVA 1
Honey
Topco
D NOVA 2
Raw Honey
Full Circle Market
D NOVA 2