Barcode: 0682821111143
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 67.8 kcal |
| Fat | 3.8 g |
| of which saturated | 2.5 g |
| Carbohydrates | — |
| of which sugars | 5.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | — |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Grass-Fed Raw Milk
Related Products in Dairies
Manteca Clásica
SanCor
C NOVA 2
Corazón de Horma Gouda
SanCor,Corazón de Horma
NOVA 4
4 Quesos
Tholem
NOVA 4
Leche Parcialmente Descremada 0% Lactosa
SanCor
NOVA 1
Manteca Clásica
SanCor
NOVA 2
Tholem Tentaciones Light Clásico
Tholem
NOVA 4
Reggianito
SanCor,Corazón de Horma
NOVA 3
Por Salut Tradicional Light
SanCor,Por Salut
NOVA 4
Jamón de la Sierra
Tholem
NOVA 4
Queso Rallado Reggianito
SanCor
NOVA 4
Queso Rallado Reggianito
SanCor
E NOVA 4
Leche Parcialmente Descremada
SanCor
B NOVA 1