Barcode: 0050428276587
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 567.0 kcal |
| Fat | 50.0 g |
| of which saturated | 3.3 g |
| Carbohydrates | 20.0 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 13.3 g |
| Proteins | 20.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Almonds.
Allergens
nuts
Related Products in Snacks
dark chocolate sticks
Delhaize
E NOVA 4 Eco-Score E
The Complete CRUNCHY Cookie Chocolate Chip
LLC., Lenny & Larry's
E NOVA 4 Eco-Score C
Cookies 'n' Creme Candy Bar
Hershey's
E NOVA 4
Hořká čokoláda
Deli Cata
E NOVA 4 Eco-Score E
MiSURA Dolcesenza Biscotti integrali con cereali
Misura
B NOVA 4 Eco-Score C
flapjack
TRIBE
NOVA 4
Jatz Clix Arnott's
Arnott's
E NOVA 3 Eco-Score B
pistache cranberry hazelnoot wit
Deli Cata
E NOVA 3 Eco-Score C
Taveners Proper Sweets Liquorice Allsorts
Taveners
E NOVA 4 Eco-Score C
Pure Chocolade
Deli Cata
E NOVA 4 Eco-Score E
Extra pure chocolade
Deli Cata
D NOVA 4 Eco-Score E
Vanilla & Biscoff Cheesecake Bites
English Cheesecake Company
E Eco-Score B