Barcode: 0064777815212
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 640.0 kcal |
| Fat | 52.0 g |
| of which saturated | 6.0 g |
| Carbohydrates | 26.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | 8.0 g |
| Proteins | 18.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Almonds, cashews, hazelnuts, brazil nuts, pecans.
Allergens
nuts
Related Products in Snacks
All butter Shortbread Cookies with Apricot or Raspberry Filling
M&S
E NOVA 3
Tayto, Potato Chips, Salt & Vinegar
Martech Enterprises Inc.
NOVA 4
Papas, White Covered Opera Cream
Chris A. Papas & Son Co. Inc.
E NOVA 4
Three Saints Baking Co, Cinnamon Pecan Crescent
George Delallo Co. Inc.
E NOVA 4
Chocolate florentine lace
E NOVA 4
Chocolate almond horseshoe
George Delallo Co. Inc.
E NOVA 4
Florentine lace
E NOVA 4
Chocolate dipped macaroon
George Delallo Co. Inc.
E NOVA 4
Sweet pecan crunch
George Delallo Co. Inc.
E NOVA 4
Chocolate dipped macaroon
E NOVA 4
Extremely chocolate y caramels
Marks & Spencer
E NOVA 4
Mini Luxury Hot Cross Buns
M&S Food
C NOVA 4