Barcode: 0038527590339
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 150.0 kcal |
| Fat | 3.0 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 27.0 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | 4.0 g |
| Proteins | 5.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Avena de Grano Entero
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Jasmine Rice
Five Rivers
B NOVA 1
Brown Rice Cakes
D Organic Biologique
A
Mango Drink with Pulp
Fruitropic
E NOVA 4
Salted Roasted Peanuts
Chippy
C NOVA 3
Jalapeno Kettle Cooked Potato Chips
D
D NOVA 4
Sour Cream & Onion Potato Chips
D
E NOVA 4
Noix de Cajou
gourmet
C NOVA 3
Asparagus Spears
D
A NOVA 3
Sea Salt & Black Pepper Kettle Cooked Potato Chips
D
D NOVA 4
Organic Chia Seeds
D
Oignons frits croustillant
Top taste
D NOVA 3
Pomegranate Flavour Aloe Vera Drink
OKF
D NOVA 4