Barcode: 0802413000345
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 509.0 kcal |
| Fat | 42.1 g |
| of which saturated | 10.5 g |
| Carbohydrates | 63.2 g |
| of which sugars | 22.8 g |
| Fiber | 5.3 g |
| Proteins | 10.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic brazil nuts, organic goldenberries, organic raw coconut nectar, and organic dates.
Related Products
Italian Focaccia Olive Nere
Mulino bianco
Farfalle 600g int'l ba
Barilla
A NOVA 1
Lot pâtes Trofie x2
Barilla
A NOVA 1
Penne Rigate n. 73 - Pâtes alimentaires au blé dur
Barilla
B NOVA 1
Spaghetti quadrati
Barilla
A NOVA 1
Fusilli 600g int'l ba
Barilla
Penne r. 600g int'l ba
Barilla
A NOVA 1
Mini ruote
Barilla
A NOVA 1
Lot pâtes Linguine x2
Barilla
A NOVA 1
Focaccelle
Barilla, Mulino Bianco
D NOVA 4