Barcode: 0856504005054
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 600.0 kcal |
| Fat | 50.0 g |
| of which saturated | 5.0 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | 33.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Raw certified organic hemp seed
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Branflakes Crunchim
תלמה
A NOVA 4
Nuggets a base de proteínas de soja y trigo
Garden Gourmet
B NOVA 4
Espinacas a la crema
BonÀrea
D NOVA 4
Mandelmus weiß
dennree
B NOVA 1
Matsot, 1 Kilo, Marque Aviv
Aviv
A
לחם אחיד פרוס
אנג׳ל
NOVA 4
Rice cakes - unsalted
Nature's Promise
A NOVA 1
Lentilles Vertes
Carrefour
White Rice
סוגת
B
قطع بريخونيم
אסם, Osem
A NOVA 4
Carrés Pate Feuilleté
YARDEN
E NOVA 4
Burger deluxe
Nestlé, Garden Gourmet
A NOVA 4