Barcode: 0845772005002
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 357.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 71.4 g |
| of which sugars | 28.6 g |
| Fiber | 21.4 g |
| Proteins | 14.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic maca powder.
Related Products
Romano's Macaroni Grill, Chicken Milanese Panzanella
Romano's Macaroni Grill
E
Weichkäserolle
Coburger
D
Maoam Stripes 7g
Haribo, Maoam
E NOVA 4
X2 Colabier Pilsner Mix
Licher
D NOVA 4
Gluten Free Elbows
Barilla
Einstein Bros, Nova Lox On Plain Bagel
Einstein Bros
B
Yard House, Gardein Firecracker Wings, Boneless
Yard House
E
BECK'S Gold
Beck’s
NOVA 3
Captain D's, Stuffed Crab
Captain D's
C
Red Robin, Copper Ridge Cabernet Sauvignon, 6 Oz
Red Robin
B