Barcode: 0710718100458
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 500.0 kcal |
| Fat | 35.7 g |
| of which saturated | 7.1 g |
| Carbohydrates | 39.3 g |
| of which sugars | 25.0 g |
| Fiber | 7.1 g |
| Proteins | 14.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Walnuts*, pineapple*, pumpkin seed*, almonds*, raisins*, coconut*, sunflower seeds*.
Related Products in Snacks
Pro Fresh Blueberry
Fisherman's Friend
C NOVA 4
Nuud peppermint gum
Nuud
NOVA 4
Rainbow magic
Dr. Oetker
NOVA 4
Fisherman's Friend Pro Fresh Sweetmint
Fisherman's Friend
C NOVA 4
Fruit & nut bar protein packed with chocolate and orange
Eat Natural
D NOVA 4
Peppermint Power Gum
Milliways
NOVA 4
Pro Fresh Blueberry
Fisherman's Friend, Losthouse of Fleetwood
C NOVA 4
Mighty mint natural gum
Milliways
NOVA 4
Chocolate Mint Orange
Fisherman's Friend
C NOVA 4
Bars for breakfast
Eat Natural
E
Gum, Plastic Free, Watermelon
Milliways
NOVA 4
Plastic-free spearmint chewing gum
NOVA 4