Barcode: 8719324585279
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 367.0 kcal |
| Fat | 6.1 g |
| of which saturated | 0.7 g |
| Carbohydrates | 64.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 7.0 g |
| Proteins | 14.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
quinoa
Allergens
peanuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Organic Blood Orange
Aquakola
NOVA 4
Organic Italian Chopped Tomatoes
Carmelina 'E...San Marzano
A NOVA 1
Choco Squash
Les fermes Marcello
NOVA 4
Cannellini beans
A NOVA 1
'e...san marzano italian chopped tomatoes
Carmelina
A NOVA 1
100% Rice Pasta Lasagne
Rizopia
B NOVA 1
Organic Brown Rice Pasta Spaghetti
Rizopia
B NOVA 1
Italian Cherry Tomatoes
Carmelina, Carmelina 'e…San Marzano
A NOVA 1
Long Grain White Rice
Josapar
B
Italian Peeled Tomatoes
Carmelina 'E.. San Marzano
A NOVA 1
Organic Italian Peeled Tomatoes
Mangia Inc., Carmelina 'e…San Marzano
A NOVA 1
Dona carmelita, chopped tomatoes
Dona Carmelita
A NOVA 1