Barcode: 0007504900359
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 568.0 kcal |
| Fat | 48.6 g |
| of which saturated | 6.8 g |
| Carbohydrates | 16.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 10.8 g |
| Proteins | 27.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Spanish Peanuts
Related Products in Snacks
Tortilla chips
A NOVA 3
Tortilla chips
C NOVA 3
Snacktime chocolate raisins
E NOVA 4
Peanut butter cups candy
E NOVA 4
Fruit Slices Flavored Snack Time Sweets Candy, Fruit Slices
Holiday stationstores
E NOVA 4
Holiday Pantry, Sour Gummi Bears
Fairway Foods Inc.
D NOVA 4
100% ground yellow corn rounds
D NOVA 3
Old fashioned licorice
E NOVA 4
Sweets Snack Time Gummi Bears Candies, Sweets
Holiday stationstores
D NOVA 4
Chocolate Peanut Caramel Clusters, Chocolate Peanut Caramel
Holiday
E NOVA 4
Marshmallow crispy bites snack cup
E NOVA 4
Gummi Red Raspberries Flavored Sweets, Gummi Red Raspberries
Holiday
D NOVA 4