Barcode: 0790429248021
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 571.0 kcal |
| Fat | 39.3 g |
| of which saturated | 7.1 g |
| Carbohydrates | 28.6 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 14.3 g |
| Proteins | 25.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Redskin peanuts raw
Related Products in Snacks
Fruit Pastilles
Aldi,Dominion
E NOVA 4
Pretzel Thins Honey & Mustard
Snackrite Aldi
D NOVA 4
Saucy nibbley nobblies
Snackrite
D NOVA 4
Pretzel Thins Salted
Snackrite
D NOVA 4
Mini Pepperoni Pizzas
Lets Party
C NOVA 4
Clotted Cream Fudge
Specially Selected
E NOVA 4
12 Strawberry Candy Canes
Dominion
E NOVA 4
salted caramel fudge
Aldi, Specially Selected
E NOVA 4
Wine Gums
Aldi
E
2 Garlic Baguettes
Carlos
C NOVA 4
Spicy nibbley nobblies
Snackrite
D NOVA 4
Peppermint Candy Canes
Dominion
E NOVA 4