Barcode: 0852455003149
Raw spring honey
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 305.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 81.0 g |
| of which sugars | 81.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pure raw wildflower honey from new york state
Related Products in Breakfasts
Nutella
Ferrero
E NOVA 4 Eco-Score E
Nocciolata
Rigoni di Asiago
E NOVA 4 Eco-Score C
Honig Bihophar Imker Honig Streichzart (8,58 Eur / 1 Kg)
Bihophar
NOVA 2 Eco-Score B
Nutella
Ferrero
E NOVA 4 Eco-Score E
O azucar
Nocilla,Idilia Foods
C NOVA 4 Eco-Score E
Raw Honey & Comb
Jamie's Hive to Table
D NOVA 2 Eco-Score B
Pâte à tartiner Nutella noisettes et cacao - 750g
Ferrero
E NOVA 4
Nocilla duo
Nocilla
E NOVA 4 Eco-Score E
Miel De Fleurs
Elodie
E NOVA 2 Eco-Score A
Nocciolaia Rigoni
Rigoni Di Asiago
E NOVA 4 Eco-Score C
Nuss-Nugat-Creme
ja!
E NOVA 4 Eco-Score D
Pâte à tartiner
Greenwhey
D NOVA 3 Eco-Score D