Barcode: 0087132500325
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 625.0 kcal |
| Fat | 57.5 g |
| of which saturated | 6.3 g |
| Carbohydrates | 15.0 g |
| of which sugars | 2.5 g |
| Fiber | 7.5 g |
| Proteins | 22.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sunflower kernels.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Ananas au sirop au rhum
Longuesserre
NOVA 4
Creamed Corn
Edgell
B NOVA 4
Tomato Paste
Leggo's, Leggo's Tomato Paste
NOVA 3
Passion fruit
John West
C NOVA 4
FOUR BEAN MIX
Edgell
A NOVA 4
Australian Carrot Cauliflower & Broccoli
Birds Eye
A NOVA 1
Crunchy peanut butter
Coles
C NOVA 4
Edgell supersweet corn
Edgell
C NOVA 3
Sliced Water Chestnuts
Coles
A NOVA 1
לחם פומפרניקל
ברמן
NOVA 4
Red Kidney Beans
Edgell
B NOVA 4
Coconut Cream
Coles
E NOVA 4