Barcode: 0052679019302
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 571.0 kcal |
| Fat | 50.0 g |
| of which saturated | 3.6 g |
| Carbohydrates | 21.4 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 10.7 g |
| Proteins | 21.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Natural raw almonds
Related Products in Snacks
Baklava with hellenic pistachios
E NOVA 4
Loukoumi
Aoukoúui
E NOVA 4
Μπάρα με φυστικοβούτυρο, σοκολάτα & καρύδα
Ελληνικός Καρπός
E
Pasteli
Elaia
C NOVA 3
Baklava
D NOVA 4
Loukoum rose
E NOVA 4
Greek baklava
Melira
E NOVA 4
МЛЕЧЕН ШОКОЛАД С ЛЕШНИЦИ
Laurence,Laurence Chocolate Factory,ЛОРЪНС
NOVA 4
Sesamis Natural Bars - Honey
Sesamis
D NOVA 3
Бисквити с канела
Biscotti Tsoungari
E NOVA 4
sesamis bar almond noir
Sesamis
Baklava
D NOVA 4