Barcode: 0092825111993
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 286.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 81.0 g |
| of which sugars | 76.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Honey.
Related Products in Breakfasts
Honing
AH
D NOVA 2 Eco-Score B
Chocolate hazelnut
Nutdreamers
A NOVA 4 Eco-Score E
Pâte à tartiner
Ivoria
E NOVA 4 Eco-Score C
Nussano
K Classic
E NOVA 4 Eco-Score D
Spanish Forest Honey
Specially Selected
D NOVA 2 Eco-Score B
Pâté à tartiner
Lucien Georgelin
E NOVA 4 Eco-Score E
Lotus Biscoff creamy
Lotus
E NOVA 4
Hazelnut Dark Chocolate Spread
Lini's Bites
E NOVA 3 Eco-Score D
MIEL DE FLEURS SAUVAGES
Biocoop
E NOVA 2
flüssiger Blütenhonig
Maribel
D NOVA 2 Eco-Score B
Cocoa Spread With Hazelnuts
Major Cream
E NOVA 4
Waldhonig
Goldland
E NOVA 2 Eco-Score A