Barcode: 0748252518606
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 475.0 kcal |
| Fat | 28.6 g |
| of which saturated | 3.6 g |
| Carbohydrates | 46.4 g |
| of which sugars | 28.6 g |
| Fiber | 6.1 g |
| Proteins | 10.7 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Dried cranberries, (org) turkish sultana raisins, raw (steam pasteurized) almonds, cashews, (org) pumpkin seeds, (org) sunflower seeds, (org) thompson raisins, walnuts, (org) pistachios, (org) goji berries, (org) mulberries, sunflower oil.
Related Products in Snacks
Pepitas
Gold Mundo
NOVA 4
Dulce de Leche
Granja de Oro
NOVA 4
Pitusas Sabor limón
Par-Nor,Pitusas
E
Alfajor de arroz relleno sabor Dulce de Leche
Lulemuu
NOVA 4
Pitusas
Pitusas,Par-Nor
NOVA 4
Mini Pitusas Vainilla
Pitusas,Par-Nor
NOVA 4
Mini Mantecadas galletitas sabor manteca
ParNor
NOVA 4
suavecitas
ParNor
E NOVA 4
Mini Pitusas Jalea sabor Frambuesa
ParNor,Pitusas
E NOVA 4
Clásico
mantecol
E NOVA 4
Mini Pitusas sabor Frutilla
ParNor,Pitusas
E NOVA 4
Chocolate Cadbury yoghurt frutilla
Cadbury
NOVA 4