Barcode: 0038778000441
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 333.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 85.7 g |
| of which sugars | 76.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Honey & beeswax
Additives
e901
Related Products in Breakfasts
Choco spread
De rit
E NOVA 4
Chocoreale Duo
De Rit
E NOVA 4
Chocolade pasta extra puur
Fair Trade Original
NOVA 4
Chocoreale
De Rit
E NOVA 4
Chocoreale
de Rit
E NOVA 4
De Rit Chocoreale Chocopasta Karamel & Zeezout
De Rits ORGANICS
E NOVA 4
Carobella organic
Molenaartje
E NOVA 4
Carobella hazelnut
Molenaartje
D NOVA 4
BEN & JERRY'S Glace Mini Pots The Pâte à Tartiner Cool-lection 4x100ml
Ben & Jerry's
D NOVA 4
Fairtrade Original Hazelnootpasta
Fairtrade
E NOVA 4
Sandwich spread Papaya Curry
Your Organic Nature
D NOVA 3
Chocoreale
De Rit
E NOVA 4