Barcode: 0733739070739
Raw Walnuts Unsalted
Labels
no gmos
keto
non gmo project
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 666.7 kcal |
| Fat | 66.7 g |
| of which saturated | 6.7 g |
| Carbohydrates | 13.3 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 6.7 g |
| Proteins | 16.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
RAW WALNUTS. NOW FOODS BLOOMINGDALE, IL 60108, USA nowrealfood.com Product of the USA. Vegan Lot%3 BEST
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Green Beans
NOVA 1
Italian tomato puree
Sainsbury's
B NOVA 1
Xango Reserve
Isagenix
E NOVA 4
Green Onions
NOVA 1
Zucchini
NOVA 1
Organic Raw Pumpkin Seeds
C NOVA 1
Cappy Портокал
Cappy
E NOVA 4
Red Onion
NOVA 1
Pear Nectar
Hero
E NOVA 3
Huile d'Olive Extra Vierge Bio
Kazidomi
B
Bananer Bama
Bama dagligvare as
C