Barcode: 0787359179372
Raw whole pine nuts
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 1
Labels
no gmos
non gmo project
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 667.0 kcal |
| Fat | 66.7 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.1 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 11.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
pine nut kernels
Related Products in Condiments
Tomato Ketchup
Shoprite
D NOVA 4
Bouillon Cubes
Shoprite
NOVA 4
Shoprite, bouillon & seasoning, chicken
Shoprite
E NOVA 4
Barbecue Sauce, Hickory
Shoprite
E NOVA 4
Shoprite, salsa, mild
Shoprite
C NOVA 3
Shoprite, barbecue sauce, honey
Shoprite
E NOVA 4
Shoprite, bouillon cubes, beef
Shoprite
NOVA 4
Shoprite, salt, garlic
Shoprite
E NOVA 3
Shoprite, salsa, medium
Shoprite
C NOVA 4
Shoprite, salsa, hot
Shoprite
C NOVA 4
Barbecue Sauce, Original
Shoprite
E NOVA 4
Thousand Island Dressing
E NOVA 4