Barcode: 0855161001034
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 286.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 81.0 g |
| of which sugars | 81.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
honey
Related Products in Breakfasts
Duo Penotti
Penotti
E NOVA 4
Miele millefiori
Carrefour
D
Wake up drinkontbijt
Brinta
D NOVA 4
Pâte à Tartiner Au Noisettes 750g
E NOVA 4
Duo Penotti, Cookies & Milk
Penotti
E NOVA 4
Chocoladepasta
Pasta Choca
E NOVA 4
Speculoos Crunchy
Penotti
E NOVA 4
Lemon Curd
Heerlijkheid Mariënwaerdt
E NOVA 3
Hagelfeest
De Ruijter
E NOVA 4
Duo Penotti
Penotti
E NOVA 4
Uno Penotti Praliné Hazelnootpasta
Penotti
E NOVA 4
Duo Penotti
Penotti
E NOVA 4