Barcode: 0087738172094
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 18.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.5 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | 1.2 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Zucchini.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Hummus Roasted Red Pepper
fontaine santé
C NOVA 3 Eco-Score B
TACO Original Spice Mix
OLD EL PASO
Eco-Score E
Self-Rising Flour
King Arthur Baking Company
NOVA 4
Quick Oats
Signature Select
A NOVA 1
Crostini
Primia
D NOVA 3
Chicche tricolori
Primia
C NOVA 3 Eco-Score A
Macaroni & Classic Cheddar
Annie's
C NOVA 4 Eco-Score C
Chips Saveur Pesto Mozzarella
BRET'S
D NOVA 4 Eco-Score A
British garden peas in water
Sainsbury's
A NOVA 1 Eco-Score B
Banana chips bio
Medina
E NOVA 3 Eco-Score C
Pain grillé à la farine complète
Borsa
C NOVA 3
Nero - Black Wholegrain Rice
Gallo
B