Barcode: 5060455513956
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 622.0 kcal |
| Fat | 53.0 g |
| of which saturated | 10.4 g |
| Carbohydrates | 19.8 g |
| of which sugars | 12.8 g |
| Fiber | 8.2 g |
| Proteins | 12.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Hazelnutz, Organic Raw Chocolate Powder (Raw Cocoa polder, Coconut Sugar, balinese Sea Salt) (20%), Coconut Milk powder (9%), Virgin Organic Coconut Oil
Recipes with Similar Ingredients
Related Products
Garlic & herb olive oil
C NOVA 4
Pure Vegetable Oil
Weis
E NOVA 3
Extra Virgin Olive Oil
Weis Markets Inc.
E NOVA 3
Vegetable Oil
Weis Quality
E NOVA 3
Signature collection rosemary garlic olive oil, rosemary garlic
C NOVA 4
Olive Oil
Weis, Weis Markets Inc.
E NOVA 3
100% Pure Grapeseed Oil
Weis Markets Inc.
C
Pure Vegetable Oil
Weis
E NOVA 3
Chili pepper olive oil
C NOVA 2
Balsamic garlic olive oil, balsamic garlic
C NOVA 4